• 100 TL ve Üzeri
   
  Ücretsiz Kargo
 • 12:00'a Kadar
   
  Aynı Gün Kargo
 • 9 Taksit
   
  Fırsatı
 • %100 Orijinal
   
  Ürün
Acana Regionals - Ranchlands Kedi Maması 5.4 Kg - Tüm Irk Ve Yaşam Evreleri İçin (SKT 26 SEP 21)
Acana Regionals - Ranchlands Kedi Maması 5.4 Kg - Tüm Irk Ve Yaşam Evreleri İçin (SKT 26 SEP 21)

Acana Regionals - Ranchlands Kedi Maması 5.4 Kg - Tüm Irk Ve Yaşam Evreleri İçin (SKT 26 SEP 21) (643546)

Marka : Acana
İndirim Oranı : %37 İndirim
Fiyat : ₺571,62(KDV Dahil)
İndirimli : ₺359,90(KDV Dahil)
Barkod : 064992643546
₺179,95 'den başlayan taksitlerle

SKT 26 SEP 21

KANADA’NIN EN İYİ VE EN TAZE İÇERİKLERİ

 

ACANA Ranchlands bildiğimiz ve güvendiğimiz insanlar tarafından yetiştirilen ya da avlanan, “insan tüketimine uygun” olarak addedilen ve her gün ödüllü NorthStar mutfaklarımıza taze olarak teslim edilen benzersiz yöresel içerikleri bir arada sunmaktadır.

Taze angus sığırı (%8), çiğ , çayırda otlayan kuzu eti (%8), taze yorkshire domuzu (%8), sığır eti (%8), kuzu eti (%7), domuz eti (%7), bütün yeşil bezelye, bütün kırmızı mercimek, bütün nohut, sığır yağı (%6), taze Sığır ciğeri (%5), taze domuz ciğeri (%4), taze bizon (%4), taze serbest avlanan Sudak Balığı (%4), bütün yeşil mercimek, bütün barbunya fasulyesi, bütün sarı bezelye, kömür balığı yağı (%2), taze sığır böbreği (%2) güneşte kurutulmuş kaba yonca, kurutulmuş sığır kıkırdağı (%1), çiğ kuzu işkembesi (%1), kurutulmuş kahverengi yosun, taze kabak, ta ze balkabağı, taze yaban havucu, taze yeşil lahana, taze ıspanak, taze hardal yeşilliği, taze şalgam, taze havuç, taze kırmızı lezzetli elma, taze bartlett armutu, dondurularak kurutulmuş ciğer (sığır, kuzu, domuz) (%0.1), taze kızılcık, taze yaban mersini, hindiba kökü, zerdeçal, süt devedikeni, dulavratotu kökü, lavanta, hatmi kökü, kuşburnu.

Takviye : Kolin, Çinko, Bakır.

Doğal olarak E vitamini ile korunmaktadır.

 

 

KEDİNİZ ÖZELDİR

ACANA’dan tüm ırk ve yaş evrelerindeki kediler yararlanabilir. Aynı sizin gibi kediniz de kendine hastır ve beslenme gereksinimleri çevreye, yaşa ve aktivitelerine göre değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki tablo ihtiyaca göre ayarlanacak şekilde, bir başlangıç noktası sağlamaktadır. Kedinizi günde iki kez besleyiniz ve her zaman yanında temiz su bulundurunuz.

† 250 ml/120 gr‘lık standart bir ölçek kullanın. Kuru olarak veya hafifçe nemlendirerek servis edin. Veterinerinizle düzenli olarak görüşün. Tazeliğin korunmasına yardımcı olması için, torbayı sıkıca kapatmanızı ve serin, kuru bir yerde saklamanızı öneriyoruz.

KALORİ DAĞILIMI

 

 

Geleneksel gıdalara kıyasla, ACANA‘nın verdiği kalorinin daha fazlası protein ve yağdan sağlanırken, daha azı karbonhidratlardan elde edilir ve obezite ile diyabet riski azaltılarak kedinizin sağlığı ve gelişimi en üst düzeye çıkarılır.

Metabolize enerji 4020 kcal/kg’dır (250 ml/120 gr’lık ölçek başına 482 kcal), Bunun % 37′sı proteinden, % 21′ü meyve ve sebzelerden, %42′ı ise yağdan gelir.

 

 

Acana Ranchlands Kedi Maması 5.4 Kg - Tüm yaş grubundaki kedilerin beslenmeleri için uygun yalnızca kırmızı et içeren Acana Ranchlands kuru mama. Mama içerisinde bulunan taze kırmızı et onlar için kaliteli protein kaynağıdır. Tahıl içermeyen mama az miktarda karbonhidrat taşır ve kedinizin protein ağırlıklı beslenmesine yardımcı olur. Sığır eti, alberta bizonu ve alberta kuzusu mamanın hayvansal protein kaynaklarıdır. Ranchlands mama %60 oranında et içerir. - Mamada bulunan kuzu eti kediniz için kaliteli protein kaynağıdır. Protein kedinizin bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olurken kas yapısını da kuvvetlendirir. Bağışıklık sisteminin güçlü olması kedinizin hastalıklara karşı direnç kazanmasını sağlar. Ayrıca mamanın antioksidanlı formülü de bağışıklık sistemini destekler. Tahıla karşı alerjisi olan hassas bünyeye sahip olan kediler için uygundur. Uyarı: - Mama ambalajını kuru ve serin yerde ağzı kapalı bir şekilde muhafaza ediniz. - Kedinizi ilk kez bu mama ile besleyecekseniz, mevcut mama ile Acana Ranchlands mamayı ilk 2 hafta karıştırarak veriniz. - Mama yanında kediniz için mutlaka taze su bulundurunuz. Paket arkasından günlük beslenme miktarını gösteren tabloyu dikkate alarak evcil dostunuzu besleyebilirsiniz. Kargo Teslim Uyarısı : Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.